Infografiki o nieruchomościach

[ngg src=”galleries” ids=”1″ sortorder=”2,1,3,4″ display=”basic_thumbnail” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_crop=”0″ images_per_page=”6″]

Infografiki o nieruchomościach to najprostszy i najbardziej atrakcyjny sposób na podsumowanie tego niesamowicie złożonego tematu.

Nieruchomości w Polsce przeżywają rozkwit. Z miastami, miasteczkami i wsiami położonymi w całym kraju, polskie nieruchomości stanowią okazję dla inwestorów szukających możliwości zakupu domu w celu jego późniejszej odsprzedaży (tak zwanego flipa) lub znalezienia nieruchomości do późniejszego wynajęcia, zarówno krótko jak i długoterminowego. Zobaczysz to na naszych infografikach o nieruchomościach.

Istnieje wiele czynników, które wpływają na rynek nieruchomości w Polsce, w tym wzrost populacji, wzrost cen i inwestycje zagraniczne. Ogólnie rzecz biorąc, ceny nieruchomości w Polsce stale rosły w ciągu ostatnich kilku lat. W 2016 roku średnie ceny nieruchomości w Warszawie były o około 8 procent wyższe niż w 2013 roku.

Chociaż wzrost ten został w dużej mierze przypisany inwestycjom zagranicznym w ostatnich latach, ważne jest, aby zauważyć, że krajowi nabywcy są również odpowiedzialni za tworzenie części popytu. Populacja Polski nadal rośnie w szybkim tempie, a każdego roku coraz więcej osób przeprowadza się do kraju. Dodatkowo, ze względu na młodą populację Polski, istnieje duże zapotrzebowanie na nieruchomości do wynajęcia. Ponieważ te tendencje utrzymują się w czasie, jest prawdopodobne, że ceny również będą rosły.

FlatHub

Istnieje wiele różnych rodzajów nieruchomości do wyboru i ważne jest, aby wiedzieć, czego szukasz. Od mieszkań do domów, jest wiele opcji. Jeśli szukasz czegoś konkretnego, istnieje kilka baz danych, które mogą Ci pomóc. Jedną z najpopularniejszych jest chociażby moniter.pl. Najnowszą z nich jest za to FlatHub.

FlatHub.pl to baza danych nieruchomości która została stworzona z myślą o ludziach szukających domu lub mieszkania dla siebie oraz na cele inwestycyjne. Zawiera informacje o (prawie) wszystkich nieruchomościach oferowanych na rynku internetowym oraz ich cenach. W dodatku, FlatHub jako jedyna strona oferuje przegląd argumentów negocjacyjnych. Podpowie Ci rzeczy od których zależy cena, a które samemu jest łatwo przegapić – takie jak poziom hałasu i przestępczości w okolicy, stan infrastruktury i komunikacji miejskiej, a także wiele innych rzeczy.